بررسی انواع برچسبهای موجود در بازار
درباره وبلاگ
ورود اعضا
مطالب اخير
آرشيو وبلاگ

لیبل وید (Void) که به آن گارانتی نیز میگویند، لیبل خاصی است که عموما" برای مصارف امنیتی به کار می رود. به عنوان مثال وقتی در صدد باشیم تا بسته بندی کالا و یا خود محصول را پلمپ نماییم و از باز شدن یا نشدن آن مطلع شویم، بهترین گزینه استفاده از برچسب وید (Void) است. خاصیت این نوع برچسب به گونه ای است که پس از جدا شدن آن از شکل اصلی خود خارج می شود ونوشته ی void یا open void بر روی محصول یا بر روی لیبل برجای میماند.

برچسب وید در انواع مختلف شیشه ای ، نقره ای و یا رنگی(جنس پلاستیکی) می باشد. لیبل وید به دو گونه عمل می کند ، یا پس از جدا شدن آن علامت وید(Void) و یا اشکال دیگر (به طور عمده شکل شطرنجی) به صورت جای خالی روی لیبل مشخص می شود و یا علاوه بر این حالت اثر علامت Void و یا شکلهای دیگر را روی کالا باقی می گذارد. برای چاپ روی لیبل وید از ریبون سوپر رزین ،رزین (Resin) و یا وکس رزین(Wax/Resin) استفاده می شود.

از دیگرمزایای برچسب وید مقاومت در برابرکشیدگی و حرارت تا 80 درجه سانتی گراد میباشد.لیبل وید در انواع شطرنجی و نقره ای(اثرگذار) ، آبی، قرمز(بدون اثر)تولید می شود.چسب استفاده شده درلیبل وید آکرونال است.از برچسب وید در خودروسازی ها،پلمپ محصولات،مهروموم کردن پاکت ،لوازم خانگی و الکترونیکی استفاده میشود‌. باید دقت شود که محل نصب لیبل هرگز نباید چرب و روغنی باشد.

مجموعه اطمینان برچسب به عنوان یکی از بزرگترین مجموعه های فعال در زمینه تولید و ارائه انواع برچسب وید و ریبون ، آماده پاسخگویی و ارائه مشاوه به خریداران محترم می باشد.جهت استعلام قیمت انواع لیبل پشت چسبدار ازجمله لیبل کاغذی ، لیبل pvc ( صدفی)لیبل متالایز ,ترانسپارنت,متال , امنیتی وگارانتی(وید) و انواع ریبون حرارتی, رول های حرارتی و کاغذی با ما در تماس باشید .

منبع:

http://etminanlabel.com/%D9%84%DB%8C%D8%A8%D9%84-%D9%88%DB%8C%D8%AF/
برچسب ها : برچسب وید، برچسب وید بدون اثر، برچسب وید اثر گذار، برچسب void، انواع برچسب وید،
تعداد بازدیدها : 49
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر