بررسی انواع برچسبهای موجود در بازار
درباره وبلاگ
ورود اعضا
مطالب اخير
آرشيو وبلاگ

این نوع از برچسب به دلیل مصارف بالایی که در صنایع مختلف دارد و برای مصارف متعدد کاربرد دارد در بین انواع چسب های لیبل از بالاترین مصرف بر خوردار است ، همچنین این نوع از چسب لیبل از قیمت مناسب و خوبی بر خوردار است .

که خود این نوع لیبل های کاغذی در انواع مختلفی مانند مات ، گلاسه و نیمه گلاسه تولید شده که دارای رنگ های متفاوت و متنوع هستند .

با توجه به نوع کاربرد و مصرفی که این نوع از چسب ها دارند می توان آن ها را در دو نوع برچسب و معمولی مورد استفاده قرار داد .

از مشخصات بارزی که این نوع از چسب ها دارد و باعث کاربرد فراوان آن ها در صنایع شده است می توان به براق بودن ، قیمت مناسب ، تنوع رنگی آن ها را عنوان کرد . بیشترین کاربرد این نوع لیبل در بسته بندی کردن کالاها ست ، این نوع از لیبل های کاغذی را باید در محیط های خشک و تمیز به کار برد و صرفا برای کوتاه مدت می توان از آن ها استفاده کرد .

چسب لیبل پی وی سی یا بر چسب پی وی سی

نوعی دیگری از چسب لیبل چسب لیبل پی وی سی یا بر چسب پی وی سی است ، این نوع از چسب ها به دلیل خاصیت پلاستیکی که دارد در برابر پاره شدن و حتی کشیدگی از مقاومت خوبی بر خوردار است ، این نوع از چسب های لیبل برای بلند مدت استفاده می شود و هم چنین در برابر سرما ، گرما و نور مستقیم خورشید مقاوم است بنابراین چاپ بر روی این نوع از لیبل ها به دلیل خاصیت مقاومت خوبی که دارد ماندگار است .

لیبل متال یا برچسب متال

مواد تشکیل دهنده ی این نوع از لیبل را الیاف آلمینیوم تشکیل می دهد ، این نوع از چسب لیبل می تواند چسبندگی خود را در دماهای مختلف حفظ کند از خاصیت های دیگری که برای این نوع از چسب می توان عنوان کرد ، ویژگی مقاومت بالایی است که این نوع از چسب دارد .

لیبل خردشونده یا برچسب خردشونده یا لیبل امنیتی

به علت جنس این نوع از لیبل بیشترین کاربردی که از این نوع لیبل خرد شونده میتوان برد برای مصارف امنیتی است ، موادی که این نوع از چسب لیبل را می سازد از جنس شبیه آهک یا گچ است.

لیبل خرد شونده دارای جنس نازکی است و بیشترین مصرفی که از این نوع لیبل می شود برای پلمپ کردن ، گارانتی محصولات و … به کار می رود این لیبل به علت خاصیت امنیتی که دارد در برابر انواع حلال ها بسیار مقاوم است .

امروزه کاربرد و استفاده از انواع چسب ها مانند چسب بی اثر ، چسب زنده و … در صنایع مختلف بسیار زیاد است و هر کدام بنا بر کاربردی که دارند در مشاغل و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند .

منبع:

http://sepahanchasb.ir/%d8%a2%d8%b4%d9%86%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d9%84%db%8c%d8%a8%d9%84-%da%86%d8%b3%d8%a8/
برچسب ها : برچسب کاغذی، لیبل کاغذی، مزایای برچسب کاغذی، انواع لیبل کاغذی،
تعداد بازدیدها : 29
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر