بررسی انواع برچسبهای موجود در بازار
درباره وبلاگ
ورود اعضا
مطالب اخير
آرشيو وبلاگ

لیبل پشت چسبدار

لیبل پشت چسبدار یا کاغذ چسبی از نوعی کاغذ گلاسه مات یا براق ساخته می شود و از نظر رنگ هم بسیار متنوع است، درحقیقت برچسبهای کاغذی را می توان به هر رنگی درآورد. این نوع لیبل پشت چسبدار طیف کار برد بسیار وسیعی در صنایع مختلف دارد اما در صنعت بسته بندی بیش از سایر صنایع استفاده می شود با نگاهی ساده به اطرافتان، تعداد زیادی از لیبل پشت چسبدار را خواهید دید؛ برچسب نصب شده روی بطریهای مواد غذایی، بسته بندی سبزیجات، ظرف لبنیاتی نظیر ماست، شوینده ها و … همه و همه نمونه هایی از کاربرد های لیبل پشت چسبدار است.

کاغذ چسبی

این برچسبها ارزان، براق و سطحی صاف دارند. چسبندگی معمولی و دارند ولی مقاوم هستند. کاغذ چسبی برای محیطهای تمیز و خشک و استفاده های کوتاه مدت طراحی شده اند. ما در صنایع بسته بندی سینا، بیش از دو دهه است که با استفاده از ماشین الات تمام اتوماتیک عملیات تکمیلی، در زمینه تولید انواع لیبل پشت چسب دار فعالیت می کنیم.

برای مشاوره رایگان می توانید با شماره 28 83 11 33 (021) – 31 83 11 33 (021) تماس بگیرید و یا فرم سفارش را تکمیل نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. اطمینان داشته باشید همکاران ما مناسب ترین راه حل را به شما پیشنهاد می دهند.
برچسب ها : لیبل پشت چسبدار، برچسب، برچسب وید، برچسب کاغذی، برچسب void،
تعداد بازدیدها : 31
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر