بررسی انواع برچسبهای موجود در بازار
درباره وبلاگ
ورود اعضا
مطالب اخير
آرشيو وبلاگ

انواع برچسب void گروهی از لیبل می باشد که در زمان چسبیدن بر روی بدنه ی کالا یا بسته قسمی از لیبل از بدنه ی خود جدا می گردد و با کندن لیبل علامت void یا هر علامتی که به سفارش مشتری بر روی برچسب حک شده است بر روی بدنه ی کالا یا بسته باقی می ماند .

انواع برچسب VOID :

  • لیبل وید شطرنجی : این نوع لیبل VOID هنگام جدا شدن برچسب از روی محصول به صورت شطرنجی جدا شده و قسمتی از لیبل روی محصول باقی خواهد ماند و برچسب غیر قابل استفاده ی مجدد می باشد .
  • لیبل وید نقره ای : در صورت استفاده از برچسب نقره ای وید پس از کندن از روی محصول کلمه ی VOID با رنگ نقره ای و به زبان انگلیسی بر روی محصول درج می گردد .
  • لیبل وید قرمز : این نوع لیبل علاوه بر اینکه کلمه VOID روی محصول باقی میماند ، مقداری از لیبل نیز به صورت لایه لایه قرمز رنگ بر روی محصول باقی میماند .
  • لیبل وید زرد : این نوع لیبل علاوه بر اینکه کلمه VOID روی محصول باقی میماند ، مقداری از لیبل نیز به صورت لایه لایه زرد رنگ بر روی محصول باقی میماند .
منبع:
http://labelpaper.ir/article/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D8%A8%D8%B1%DA%86%D8%B3%D8%A8-voidبرچسب ها : برچسب وید، برچسب وید بدون اثر، برچسب وید اثر گذار، برچسب void، انواع برچسب وید،
تعداد بازدیدها : 39
،


بالای صفحه

همراه بلاگ تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و مسئولیت مطالب درج شده در وبلاگ ها به عهده صاحبان وبلاگ می باشد .
خرید بک لینک X
ساخت وبلاگ
جت پرینتر
چاپگر صنعتی
آموزش زبان در کرج
ترازو رادین
ترازو فروشگاهی
ترازو پرینتر دار
ترازو تره بار
مجله اینترنتی سایتک
ترازو لیبل پرینتر